facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ, 18/2/2020 16:20
 Ενημερώνουμε τα σωματεία μας, ότι το ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ (ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2, ΚΥΡΙΑΚΗ 1/3 και ΔΕΥΤΕΡΑ 2/3) δεν έχουν προγραμματισθεί αγώνες για τα Πρωταθλήματα της Α΄, Β΄, Γ΄ Κατηγορίας και τα Πρωταθλήματα Υποδομής.   Θα διεξαχθούν αγώνες μόνο στην περίπτωση που προκύψουν αναβολές εξ΄αιτίας καιρικών συνθηκών ή ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 17/2/2020 14:45
 Υπενθυμίζουμε στα σωματεία μας, ότι από την έναρξη της ποδοσφαιρικής περιόδου 2019 - 2020, οι ομάδες σε όλους τους αγώνες των Πρωταθλημάτων Κατηγοριών και Υποδομής υποχρεούνται να έχουν μαζί τους και να παραδίδουν στο διαιτητή, αποκλειστικά και μόνο τις Κάρτες Υγείας των (αγωνιζομένων) ποδοσφαιριστών τους εν ι... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ, 17/2/2020 14:42
             Ενημερώνουμε τους διπλωματούχους προπονητές που εργάζονται σε τμήματα υποδομής σωματείων μας, ότι την επόμενη ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΦΕΒΡΟΥΡΙΟΥ 2020, θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ένωσης και από ώρα 16:00 έως 21:15, Επιμορφωτικό Σεμινάριο.               Στο Σεμινάριο θα διδάξουν ειδικοί από την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙ... περισσότερα...

epsathfb ευρωκλινική

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο22/02/2015:00
2.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο22/02/2015:00
3.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/02/2015:00
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:00
5.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/02/2015:00
6.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/02/2015:00
7.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
8.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/02/2015:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/02/2015:00
10.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2015:00
11.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/02/2015:00
12.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/02/2015:00
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2015:00
14.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/02/2015:00
15.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/02/2015:00
16.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο22/02/2015:00
18.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο22/02/2015:00
19.ΒΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο22/02/2015:00
20.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο22/02/2015:00
21.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο22/02/2015:00
22.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/02/2015:30
23.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/02/2011:00
24.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/2015:00
26.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2015:00
27.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/2015:00
28.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο22/02/2015:00
29.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2015:00
30.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/02/2015:00
31.ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2015:00
32.ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/02/2015:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/02/2015:00
34.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/02/2015:00
35.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/02/2015:00
36.ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/2015:00
37.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2015:00
38.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2012:30
39.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/02/2015:00
40.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/02/2015:00
42.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/02/2015:00
43.ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/02/2015:00
44.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/2009:00
45.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2009:30
46.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/02/2010:30
47.ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/02/2011:00
48.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/02/2015:00
50.ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή23/02/2009:00
51.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2009:00
52.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/02/2011:00
53.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/02/2012:00
54.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2012:00
55.ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή23/02/2015:00
56.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/02/2015:00
58.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/02/2010:30
59.ΑΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/02/2011:00
60.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/02/2011:00
61.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή23/02/2011:00
62.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/02/2011:00
63.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/02/2015:00
64.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΡΟΥΦ Κυριακή23/02/2015:00
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2010:30
66.ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/02/2012:15
67.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/02/2014:45
68.ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2017:30
69.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/02/2017:30
70.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/2019:30
71.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή23/02/2017:00
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
72.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/02/2009:00
73.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο22/02/2014:00
74.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο22/02/2017:30
75.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/02/2018:00
76.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/02/2010:00
77.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή23/02/2015:00
78.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή23/02/2017:30
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
79.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2009:30
80.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/02/2010:30
81.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2017:15
82.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/02/2018:00
83.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/02/2016:00
84.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/02/2017:15
85.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή23/02/2017:30
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
86.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/02/2009:30
87.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/2012:15
88.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/02/2018:00
89.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή23/02/2011:15
90.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/02/2017:30
91.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2017:30
92.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2018:15
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
93.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο22/02/2009:00
94.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/02/2009:30
95.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/02/2017:15
96.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/2018:00
97.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/02/2019:45
98.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2017:15
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
99.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/02/2010:30
100.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/2010:30
101.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2012:30
102.ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/02/2010:00
103.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/02/2012:00
104.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/02/2018:00
105.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/2020:30
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
106.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/02/2012:45
107.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/02/2017:15
108.ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2019:30
109.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/02/2012:00
110.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/02/2013:00
111.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή23/02/2016:00
112.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2017:30
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
113.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/2010:00
114.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2017:00
115.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/02/2020:00
116.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2020:30
117.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/02/2009:30
118.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή23/02/2011:30
119.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/02/2020:00
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
120.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2009:30
121.ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/02/2012:30
122.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/02/2018:00
123.ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Σάββατο22/02/2019:00
124.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2012:30
125.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/02/2019:30
126.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή23/02/2020:15
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
127.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/02/2010:30
128.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/02/2012:00
129.ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο22/02/2012:00
130.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή23/02/2009:30
131.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή23/02/2015:30
132.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή23/02/2016:45
133.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2019:30
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
134.ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/02/2010:00
135.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2010:00
136.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/02/2012:45
137.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/02/2018:00
138.ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2019:00
139.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/02/2019:00
140.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή23/02/2018:00
Κ14-7ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
141.ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο22/02/2018:00
142.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2019:30
143.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/02/2020:00
144.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/02/2011:00
145.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2019:30
146.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/02/2020:00
Κ14-8ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
147.ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο22/02/2010:30
148.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/02/2012:00
149.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2013:00
150.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2018:30
151.ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/02/2019:30
152.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2019:00
Κ14-9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
153.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/02/2010:30
154.ΡΟΥΦ 1 - ΖΕΦΥΡΟΣ 1ΡΟΥΦ Σάββατο22/02/2017:15
155.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2017:30
156.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/02/2010:00
157.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/02/2012:30
158.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/2017:30
Κ1410ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
159.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο22/02/2009:30
160.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο22/02/2010:00
161.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/02/2011:00
162.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/02/2011:30
163.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2019:00
164.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/02/2020:15
3η αγωνιστική
165.ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤετάρτη26/02/2020:15ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.Αναβλήθηκε
Κ1411ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
166.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2009:00
167.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/02/2012:45
168.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/02/2019:30
169.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/02/2010:00
170.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/02/2019:00
Κ1412ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
171.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/02/2013:00
172.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/02/2017:15
173.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή23/02/2010:30
174.ΡΟΥΦ 2 - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/02/2012:00
Κ1413ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
175.ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/02/2011:00
176.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/02/2011:30
177.ΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/02/2012:00
178.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/02/2012:15
179.ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/02/2018:00
Κ10 - 1ος Όμιλος (2ος ΓΥΡΟΣ)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
180.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/02/2011:00
181.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2011:30
182.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο22/02/2014:15
183.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/02/2018:00
184.ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή23/02/2015:00
Κ10 - 2ος Όμιλος (2ος ΓΥΡΟΣ)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
185.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο22/02/2010:00
186.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/02/2011:30
187.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/02/2013:00
188.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο22/02/2016:00
189.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/02/2017:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.