IEK ΑΛΦΑ
facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ο αγώνας ΚΟΛΩΝΌΣ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΎΠΟΛΗΣ αντί του γηπέδου Ακαδημίας Πλάτωνος θα διεξαχθεί στο γήπεδο του ΡΟΥΦ την Κυριακή 20/9/2020 Και ώρα 16:30.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΣΤΩΝ Μ.Ο. Κ-14 & Κ-15, 18/9/2020 08:13
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15    A' ΓΚΡΟΥΠ                   Την ΤΡΙΤΗ 22/09/2020 και ώρα 14:45, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  για προπόνηση, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)   ΣΚΑΜΑΝΗΣ (ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ, ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ 3ης ΦΑΣΗΣ 50ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ¨Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ¨, 11/9/2020 10:35
 Τη ΔΕΥΤΕΡΑ 14/9 στις 11:00 στα γραφεία της ΕΠΣ.ΑΘΗΝΩΝ θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση των αγώνων της 3ης Φάσης του 50ου Κυπέλλου. Στη κλήρωση μετέχουν τα 18 σωματεία που θα προκριθούν από την 2η Φάση και τα 42 σωματεία της Α΄Κατηγορίας.            Σύνολο 60 σωματεία. Θα σχηματισθούν 30 ζευγάρια σωματείων, οι αγώνες των οποίων θα διε... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 05/9/2020 07:30
 Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ της ΕΠΣ.ΑΘΗΝΩΝ εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του ΚΩΣΤΑ ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ, ο οποίος έχασε την ζωή του κατά την διάρκεια άσκησης αλεξιπτωτιστών.   Ο εκλιπών είχε αγωνισθεί σε αρκετές ομάδες της ΕΠΣΑ όπως ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΚΟΡΩΝΙΔΑ, ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ, ΦΩΣΤΗΡΑ ΚΑΙΣ. και άλλες   Στ... περισσότερα...

epsathfb iek alfa ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/09/2016:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0
2.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/09/2016:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
3.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/09/2016:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/09/2016:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.5-1
5.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/09/2016:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
6.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/09/2016:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/09/2016:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο19/09/2016:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-3
9.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/09/2011:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
10.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή20/09/2016:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-0
11.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/09/2016:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/09/2016:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-2
13.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/09/2016:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
14.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/09/2016:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-2
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/09/2016:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-2
16.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/09/2016:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
17.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/09/2016:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
18.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/09/2016:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
19.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/09/2016:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
20.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή20/09/2016:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.6-0
21.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή20/09/2016:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/09/2016:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
23.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/09/2016:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-2
24.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/09/2016:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
25.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/09/2016:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-0
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/09/2016:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.1-1
27.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/09/2016:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-1
28.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/09/2016:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-1
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο19/09/2016:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-0
30.ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/09/2016:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-2
31.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο19/09/2016:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-1
32.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/09/2016:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-1
33.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/09/2016:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-1
34.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/09/2011:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.2-0
35.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή20/09/2016:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.0-0
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/09/2016:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
37.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/09/2010:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.4-2
38.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/09/2011:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-2
39.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/09/2016:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-2
40.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/09/2016:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.2-1
41.ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/09/2016:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.1-1
42.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/09/2016:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α.0-0
43.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/09/2016:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.4-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

3η Φάση
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη23/09/2016:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
2.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη23/09/2016:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη23/09/2016:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
4.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη23/09/2016:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
5.ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη23/09/2016:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
6.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη23/09/2016:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
7.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη23/09/2016:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
8.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη23/09/2016:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
9.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη23/09/2016:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
10.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη23/09/2016:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
11.ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη23/09/2016:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
12.ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη23/09/2016:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
13.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη23/09/2016:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
14.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη23/09/2016:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.
15.ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη23/09/2016:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
16.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη23/09/2016:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
17.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη23/09/2016:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
18.ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη30/09/2016:00
19.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη30/09/2016:00
20.ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη30/09/2016:00
21.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη30/09/2016:00
22.ΧΑΪΔΑΡΙ - ΒΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη30/09/2016:00
23.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη30/09/2016:00
24.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη30/09/2016:00
25.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη30/09/2016:00
26.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη30/09/2016:00
27.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη30/09/2016:00
28.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη30/09/2016:00
29.ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη30/09/2016:00
30.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη30/09/2016:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.